Ruhsatlı Medyum
Cinci Hoca Ve Cinci Hocalar

Cinci HocalarCinci Hocalar Cenabı hakkın ateşten hal ettiği cinleri, kendi hükmü altına alması veya onlarla dostluklar kurarak olmasını istediği bir işte yardımlarını ve bilgilerini alarak sonuca ulaşmaya çalışan kimseye denir. Şunu hatırlatmak isterim ki, cinlerle insanların arasında bir perde Cenabı hak tarafından mevcuttur.

Yaradılışımızda, bizlerin onları görmemesi için gözlerimize Allah bir perde ile kapatmıştır. Bazı yapılan dualar sonucunda, kalp gözümüzün açılmasıyla birlikte onları görme şansımız vardır. Fakat bunun tam tersi olarak da, bazılarının ise şeytanın yardımıyla da perdeleri açılmıştır.


Bu kişiler şeytana ruhunu satmış ve inançlarında düşüklük olan ve cinlerle tam bir dostluk kuran kişilerdir. Bu yüzden de kötü güçten perdeleri açılanların, rahmani olan cinleri görmesi zordur.


Fakat şer cinler, kendilerini rahmani iyi cinli gibi onlara gösterebilirler. Şer güçten perdesi açılan hocaların, bakan kişilerin iyi ve kötü cinli ile arasındaki ayırımı yapmaları çok zordur.


Algılamalarının rahmani güçte çok az ve zayıf tır. Bunun nedeni ise gücünü şer güçten şeytandan almış olmalarıdır.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil23
Dünkü Tekil171
Bu Hafta845
Bu Ay3756
Toplam Ziyaretci189633

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜNÜN TESİRİ

CANBAR SÜNÜNR BÜYÜSÜ TESİRİ artık günümüzde ayrılan kişiler üzülmesin savgilisin den,sözlüsünden,nişanlısından,eşinden ayrılan kişiler artık üzülmesin ağlamasın koltuğuna otursun cayını kahvesini içsin çünkü çanbar büyüsünü ayrıldığı kişiye yaptırdığı zaman o kişinin kurtuluşu yok mutlaka geri geri dönüp mutlaka ayrıldığı kişi ile barışır eski küslükleri unutur ve bir daha ayrılamaz canbar büyüsü çok kuvvetlidir ne kadar inat olsada ayrılanların barıştıkları görülmüştür bu işlemi mutlaka resmi ruhsatlı işini bilen medyumları terçih ediniz.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır