Ruhsatlı Medyum
Cinci Hoca Ve Cinci Hocalar

Cinci HocalarCinci Hocalar Cenabı hakkın ateşten hal ettiği cinleri, kendi hükmü altına alması veya onlarla dostluklar kurarak olmasını istediği bir işte yardımlarını ve bilgilerini alarak sonuca ulaşmaya çalışan kimseye denir. Şunu hatırlatmak isterim ki, cinlerle insanların arasında bir perde Cenabı hak tarafından mevcuttur.

Yaradılışımızda, bizlerin onları görmemesi için gözlerimize Allah bir perde ile kapatmıştır. Bazı yapılan dualar sonucunda, kalp gözümüzün açılmasıyla birlikte onları görme şansımız vardır. Fakat bunun tam tersi olarak da, bazılarının ise şeytanın yardımıyla da perdeleri açılmıştır.


Bu kişiler şeytana ruhunu satmış ve inançlarında düşüklük olan ve cinlerle tam bir dostluk kuran kişilerdir. Bu yüzden de kötü güçten perdeleri açılanların, rahmani olan cinleri görmesi zordur.


Fakat şer cinler, kendilerini rahmani iyi cinli gibi onlara gösterebilirler. Şer güçten perdesi açılan hocaların, bakan kişilerin iyi ve kötü cinli ile arasındaki ayırımı yapmaları çok zordur.


Algılamalarının rahmani güçte çok az ve zayıf tır. Bunun nedeni ise gücünü şer güçten şeytandan almış olmalarıdır.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil159
Dünkü Tekil141
Bu Hafta660
Bu Ay4735
Toplam Ziyaretci190612

Medyumlar

TAHTA KAŞIK İŞLEMİ

TAHTA KAŞIK İŞLEMİ Ayrılmış olan sevgililer,nişanlılar, eşler medyum arayış içine girerler ağır büyü işlemlerini istiyerek barışmak isterler oysaki ağır büyü yaptırdıkları zaman kendileri ve işlemi yapan medyum da günah almış olurlar buna gerek yok iki adet tahta kaşıkla barışma oluyor madyum dan işlemleri hazırlamasını söyleyin ki ona göre medyum hazırlanan tahta kaşıkların kullanma talimatını için söyler ve okunacak dualarını söyler siz evinizde dualarınızı yaparsınız ALLAH dualarını kabul ederse barışma olur sizde biliyorsunuz ki her şey ALLAHDANDIR.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır