Ruhsatlı Medyum
Cinci Hoca Ve Cinci Hocalar

Cinci HocalarCinci Hocalar Cenabı hakkın ateşten hal ettiği cinleri, kendi hükmü altına alması veya onlarla dostluklar kurarak olmasını istediği bir işte yardımlarını ve bilgilerini alarak sonuca ulaşmaya çalışan kimseye denir. Şunu hatırlatmak isterim ki, cinlerle insanların arasında bir perde Cenabı hak tarafından mevcuttur.

Yaradılışımızda, bizlerin onları görmemesi için gözlerimize Allah bir perde ile kapatmıştır. Bazı yapılan dualar sonucunda, kalp gözümüzün açılmasıyla birlikte onları görme şansımız vardır. Fakat bunun tam tersi olarak da, bazılarının ise şeytanın yardımıyla da perdeleri açılmıştır.


Bu kişiler şeytana ruhunu satmış ve inançlarında düşüklük olan ve cinlerle tam bir dostluk kuran kişilerdir. Bu yüzden de kötü güçten perdeleri açılanların, rahmani olan cinleri görmesi zordur.


Fakat şer cinler, kendilerini rahmani iyi cinli gibi onlara gösterebilirler. Şer güçten perdesi açılan hocaların, bakan kişilerin iyi ve kötü cinli ile arasındaki ayırımı yapmaları çok zordur.


Algılamalarının rahmani güçte çok az ve zayıf tır. Bunun nedeni ise gücünü şer güçten şeytandan almış olmalarıdır.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil62
Dünkü Tekil136
Bu Hafta348
Bu Ay3597
Toplam Ziyaretci216446

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜ

Canbar büyüsü çok kuvvetli büyü büyü olduğu kendini ispatlamıştır çünkü nişanlılar, sevgililer, evliler, canından çok sevdiği n den ayrılık olduğu zaman hep üzülüyorlar ağlıyorlar hatta yemek dahi yemiyorlar ayrıldıklarına hazmedemeyenler hastanede de yatanlar oluyor sağlık sorunları yaşıyorlar oysaki hiç üzülmenize gerek yok ki canbar büyü yöntemini uygulayacak gerçek iyi bir medyum tarafından yapıldığı zaman gerçekliğini barışma kesinliği ispatlamıştır calışma yapaçağınız medyum u resmi ruhsatlı olanlardan seçiniz ki sonradan mağdur olmayınız.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır