Ruhsatlı Medyum
Kaşık Büyüsü

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Sevenleri birbirine kavuşturmak veya iki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü çeşididir. İki tane tahta kaşık alınır. Kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde birbirine sıkıca bağlanır.

 

Her bir kaşığın oval yani birbirlerine bakan yüzlerinin iç kısmına her iki sevenin resimleri yapıştırılır aynı zamanda bu kişilerin isimleri ve anne isimleri, de yazılır. Her birine için 101 defa okunup sevenlerin kavuşması duası yapılıp bir mezara gömülür.

Sevenleri Ayırmak İçin: Ayrılması istenen kişiler tez zamanda birbirlerine karşı soğurlar ve Sevgileri azalır. Bu şekilde yapılan kaşık büyüsü amacına ulaşır seven insanlar birbirlerini artık görmek istemezler. Kaşık büyüsü etkili büyü çeşididir. Büyüler arasında rağbet gören bir yoldur.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil95
Dünkü Tekil146
Bu Hafta710
Bu Ay3381
Toplam Ziyaretci212146

Medyumlar

SEVGİ BÜYÜSÜ

SEVGİ BÜYÜSÜ denildiği zaman tatlı söz karşılıklı anlayış demektir bunu yapmak herkesin yapacağı güzelliktir dilinden sevgi sözleri çıkarsa huzurlu olursun kaba söz çıkarsa huzur bulamazsın ve yuva çatırmaya başlar dedikodulara kulak verirsen yuva dağılmaya kadar gider ve sonra pişmanlık duyarsınız ve medyum arayış içine girersiniz yazık değimli neden medyum aramayalım dilinizi biraz tutun karşılıklı anlayış lı olun ki Medyum aramayalım büyüye yönelmeyelim huzurlu olalım ilk görüştüğünüz gibi anlayışlı olalım bir anlık sinir lenmey le yuvanız dağılmasın ölümlü dünyada neden huzurunuzu bozmayın sizlere baba nasiatı vereyim dedim medyum Niyazi hoca.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır