Ruhsatlı Medyum
Kaşık Büyüsü

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Sevenleri birbirine kavuşturmak veya iki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü çeşididir. İki tane tahta kaşık alınır. Kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde birbirine sıkıca bağlanır.

 

Her bir kaşığın oval yani birbirlerine bakan yüzlerinin iç kısmına her iki sevenin resimleri yapıştırılır aynı zamanda bu kişilerin isimleri ve anne isimleri, de yazılır. Her birine için 101 defa okunup sevenlerin kavuşması duası yapılıp bir mezara gömülür.

Sevenleri Ayırmak İçin: Ayrılması istenen kişiler tez zamanda birbirlerine karşı soğurlar ve Sevgileri azalır. Bu şekilde yapılan kaşık büyüsü amacına ulaşır seven insanlar birbirlerini artık görmek istemezler. Kaşık büyüsü etkili büyü çeşididir. Büyüler arasında rağbet gören bir yoldur.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil186
Dünkü Tekil180
Bu Hafta186
Bu Ay4261
Toplam Ziyaretci190138

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜNÜN TESİRİ

CANBAR SÜNÜNR BÜYÜSÜ TESİRİ artık günümüzde ayrılan kişiler üzülmesin savgilisin den,sözlüsünden,nişanlısından,eşinden ayrılan kişiler artık üzülmesin ağlamasın koltuğuna otursun cayını kahvesini içsin çünkü çanbar büyüsünü ayrıldığı kişiye yaptırdığı zaman o kişinin kurtuluşu yok mutlaka geri geri dönüp mutlaka ayrıldığı kişi ile barışır eski küslükleri unutur ve bir daha ayrılamaz canbar büyüsü çok kuvvetlidir ne kadar inat olsada ayrılanların barıştıkları görülmüştür bu işlemi mutlaka resmi ruhsatlı işini bilen medyumları terçih ediniz.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır