Ruhsatlı Medyum
Kaşık Büyüsü

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Sevenleri birbirine kavuşturmak veya iki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü çeşididir. İki tane tahta kaşık alınır. Kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde birbirine sıkıca bağlanır.

 

Her bir kaşığın oval yani birbirlerine bakan yüzlerinin iç kısmına her iki sevenin resimleri yapıştırılır aynı zamanda bu kişilerin isimleri ve anne isimleri, de yazılır. Her birine için 101 defa okunup sevenlerin kavuşması duası yapılıp bir mezara gömülür.

Sevenleri Ayırmak İçin: Ayrılması istenen kişiler tez zamanda birbirlerine karşı soğurlar ve Sevgileri azalır. Bu şekilde yapılan kaşık büyüsü amacına ulaşır seven insanlar birbirlerini artık görmek istemezler. Kaşık büyüsü etkili büyü çeşididir. Büyüler arasında rağbet gören bir yoldur.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil140
Dünkü Tekil172
Bu Hafta813
Bu Ay4888
Toplam Ziyaretci190765

Medyumlar

TAHTA KAŞIK İŞLEMİ

TAHTA KAŞIK İŞLEMİ Ayrılmış olan sevgililer,nişanlılar, eşler medyum arayış içine girerler ağır büyü işlemlerini istiyerek barışmak isterler oysaki ağır büyü yaptırdıkları zaman kendileri ve işlemi yapan medyum da günah almış olurlar buna gerek yok iki adet tahta kaşıkla barışma oluyor madyum dan işlemleri hazırlamasını söyleyin ki ona göre medyum hazırlanan tahta kaşıkların kullanma talimatını için söyler ve okunacak dualarını söyler siz evinizde dualarınızı yaparsınız ALLAH dualarını kabul ederse barışma olur sizde biliyorsunuz ki her şey ALLAHDANDIR.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır