Ruhsatlı Medyum
Kaşık Büyüsü

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Sevenleri birbirine kavuşturmak veya iki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü çeşididir. İki tane tahta kaşık alınır. Kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde birbirine sıkıca bağlanır.

 

Her bir kaşığın oval yani birbirlerine bakan yüzlerinin iç kısmına her iki sevenin resimleri yapıştırılır aynı zamanda bu kişilerin isimleri ve anne isimleri, de yazılır. Her birine için 101 defa okunup sevenlerin kavuşması duası yapılıp bir mezara gömülür.

Sevenleri Ayırmak İçin: Ayrılması istenen kişiler tez zamanda birbirlerine karşı soğurlar ve Sevgileri azalır. Bu şekilde yapılan kaşık büyüsü amacına ulaşır seven insanlar birbirlerini artık görmek istemezler. Kaşık büyüsü etkili büyü çeşididir. Büyüler arasında rağbet gören bir yoldur.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil102
Dünkü Tekil132
Bu Hafta404
Bu Ay102
Toplam Ziyaretci181757

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜNÜN ETKENLİĞİ

CANBAR BÜYÜSÜNÜN KUVVETİ Canbar büyüsü Hitit döneminde yapılan büyü yöntemidir o dönemde büyüyü yapan medyum, un kuvvetini de eklersek kesin tutma etkenliği çok yüksektir. Canbar büyüsü ayrılan sevgililer,nişanlı,sözlüler,evli eşler için birleştirmede çok büyü etkenliği vardır Ve bu işlemi yapacak medyumun bu konuda deneyimi çok iyi olmalıdır ki ayrılan kişilerin yüzünü güldürsün ve birleşmeyi sağlasın. Demek ki günümüzde böyle kuvvetli büyü oldukdan sonra ayrılan kişilerin üzülmesine ağlamasına gerek yok medyum Niyazi hoca.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır