Ruhsatlı Medyum
Kaşık Büyüsü

Kaşık BüyüsüKaşık Büyüsü Nasıl Yapılır Sevenleri birbirine kavuşturmak veya iki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü çeşididir. İki tane tahta kaşık alınır. Kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde birbirine sıkıca bağlanır.

 

Her bir kaşığın oval yani birbirlerine bakan yüzlerinin iç kısmına her iki sevenin resimleri yapıştırılır aynı zamanda bu kişilerin isimleri ve anne isimleri, de yazılır. Her birine için 101 defa okunup sevenlerin kavuşması duası yapılıp bir mezara gömülür.

Sevenleri Ayırmak İçin: Ayrılması istenen kişiler tez zamanda birbirlerine karşı soğurlar ve Sevgileri azalır. Bu şekilde yapılan kaşık büyüsü amacına ulaşır seven insanlar birbirlerini artık görmek istemezler. Kaşık büyüsü etkili büyü çeşididir. Büyüler arasında rağbet gören bir yoldur.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil62
Dünkü Tekil150
Bu Hafta212
Bu Ay3461
Toplam Ziyaretci216310

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜ

Canbar büyüsü çok kuvvetli büyü büyü olduğu kendini ispatlamıştır çünkü nişanlılar, sevgililer, evliler, canından çok sevdiği n den ayrılık olduğu zaman hep üzülüyorlar ağlıyorlar hatta yemek dahi yemiyorlar ayrıldıklarına hazmedemeyenler hastanede de yatanlar oluyor sağlık sorunları yaşıyorlar oysaki hiç üzülmenize gerek yok ki canbar büyü yöntemini uygulayacak gerçek iyi bir medyum tarafından yapıldığı zaman gerçekliğini barışma kesinliği ispatlamıştır calışma yapaçağınız medyum u resmi ruhsatlı olanlardan seçiniz ki sonradan mağdur olmayınız.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır