Ruhsatlı Medyum
Sabun Büyüsü

Sabun BüyüsüSabun Büyüsü Nasıl Yapılır Eski çağlarda yapıldığı söylenen sabun büyüsünün açılımı şu şekildedir. Bir düşmandan kurtulabilmek ve düşmanı bertaraf etmek için bir sabun üzerine 41 adet toplu iğne beddua duaları ve duası okunarak batırılır.

 

Bu sabun dereye, denize veya fosseptik çukuruna atılır sabun eridikçe beddua edilen kişide günden güne erimeye başlamış ve düşman bertaraf olmuş olur. Ülkemizde sıkça tercih edilen büyüdür. En etkili büyü olduğu için tercih sebebidir.

Sabun büyüsü yapmak vede yaptırmak son derece günahtır lakin yapanların bu işlemi yaptırmalarındaki sebep kesinlikle ve kesinlikle şer yönden başka niyetleri yoktur. Sabun büyüsü yapılmış kimse ürkek olur. Hayattan umudu azdır.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil38
Dünkü Tekil122
Bu Hafta771
Bu Ay3009
Toplam Ziyaretci215858

Medyumlar

SEVGİ BÜYÜSÜ

SEVGİ BÜYÜSÜ denildiği zaman tatlı söz karşılıklı anlayış demektir bunu yapmak herkesin yapacağı güzelliktir dilinden sevgi sözleri çıkarsa huzurlu olursun kaba söz çıkarsa huzur bulamazsın ve yuva çatırmaya başlar dedikodulara kulak verirsen yuva dağılmaya kadar gider ve sonra pişmanlık duyarsınız ve medyum arayış içine girersiniz yazık değimli neden medyum aramayalım dilinizi biraz tutun karşılıklı anlayış lı olun ki Medyum aramayalım büyüye yönelmeyelim huzurlu olalım ilk görüştüğünüz gibi anlayışlı olalım bir anlık sinir lenmey le yuvanız dağılmasın ölümlü dünyada neden huzurunuzu bozmayın sizlere baba nasiatı vereyim dedim medyum Niyazi hoca.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır