Ruhsatlı Medyum
Sabun Büyüsü

Sabun BüyüsüSabun Büyüsü Nasıl Yapılır Eski çağlarda yapıldığı söylenen sabun büyüsünün açılımı şu şekildedir. Bir düşmandan kurtulabilmek ve düşmanı bertaraf etmek için bir sabun üzerine 41 adet toplu iğne beddua duaları ve duası okunarak batırılır.

 

Bu sabun dereye, denize veya fosseptik çukuruna atılır sabun eridikçe beddua edilen kişide günden güne erimeye başlamış ve düşman bertaraf olmuş olur. Ülkemizde sıkça tercih edilen büyüdür. En etkili büyü olduğu için tercih sebebidir.

Sabun büyüsü yapmak vede yaptırmak son derece günahtır lakin yapanların bu işlemi yaptırmalarındaki sebep kesinlikle ve kesinlikle şer yönden başka niyetleri yoktur. Sabun büyüsü yapılmış kimse ürkek olur. Hayattan umudu azdır.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil24
Dünkü Tekil119
Bu Hafta1057
Bu Ay2843
Toplam Ziyaretci180341

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜNÜN ETKENLİĞİ

CANBAR BÜYÜSÜNÜN KUVVETİ Canbar büyüsü Hitit döneminde yapılan büyü yöntemidir o dönemde büyüyü yapan medyum, un kuvvetini de eklersek kesin tutma etkenliği çok yüksektir. Canbar büyüsü ayrılan sevgililer,nişanlı,sözlüler,evli eşler için birleştirmede çok büyü etkenliği vardır Ve bu işlemi yapacak medyumun bu konuda deneyimi çok iyi olmalıdır ki ayrılan kişilerin yüzünü güldürsün ve birleşmeyi sağlasın. Demek ki günümüzde böyle kuvvetli büyü oldukdan sonra ayrılan kişilerin üzülmesine ağlamasına gerek yok medyum Niyazi hoca.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır