Ruhsatlı Medyum
Sabun Büyüsü

Sabun BüyüsüSabun Büyüsü Nasıl Yapılır Eski çağlarda yapıldığı söylenen sabun büyüsünün açılımı şu şekildedir. Bir düşmandan kurtulabilmek ve düşmanı bertaraf etmek için bir sabun üzerine 41 adet toplu iğne beddua duaları ve duası okunarak batırılır.

 

Bu sabun dereye, denize veya fosseptik çukuruna atılır sabun eridikçe beddua edilen kişide günden güne erimeye başlamış ve düşman bertaraf olmuş olur. Ülkemizde sıkça tercih edilen büyüdür. En etkili büyü olduğu için tercih sebebidir.

Sabun büyüsü yapmak vede yaptırmak son derece günahtır lakin yapanların bu işlemi yaptırmalarındaki sebep kesinlikle ve kesinlikle şer yönden başka niyetleri yoktur. Sabun büyüsü yapılmış kimse ürkek olur. Hayattan umudu azdır.

 

>> Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler <<

  1. Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır
  2. Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır
  3. Resmi Belgelerim
  4. Hakıkımda Basından Haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil104
Dünkü Tekil180
Bu Hafta104
Bu Ay4179
Toplam Ziyaretci190056

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜNÜN TESİRİ

CANBAR SÜNÜNR BÜYÜSÜ TESİRİ artık günümüzde ayrılan kişiler üzülmesin savgilisin den,sözlüsünden,nişanlısından,eşinden ayrılan kişiler artık üzülmesin ağlamasın koltuğuna otursun cayını kahvesini içsin çünkü çanbar büyüsünü ayrıldığı kişiye yaptırdığı zaman o kişinin kurtuluşu yok mutlaka geri geri dönüp mutlaka ayrıldığı kişi ile barışır eski küslükleri unutur ve bir daha ayrılamaz canbar büyüsü çok kuvvetlidir ne kadar inat olsada ayrılanların barıştıkları görülmüştür bu işlemi mutlaka resmi ruhsatlı işini bilen medyumları terçih ediniz.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır