Ruhsatlı Medyum
Ünlü Medyum

Ünlü MedyumÜnlülerin medyumu Türkiyede ki en ünlü ünlülerin medyumu ya da diğer bir değişle sosyete medyumu olarak bilinen medyum Niyazi hoca size bir telefon kadar yakın. Türkiye’nin rastlayabileceği ender medyumlardan bir tanesidir.

Bu güne kadar birçok ünlü isimin medyumluğunu yâda sosyete isimlerinin merak ettikleri konular hakkında kendisinden yardım aldıkları aşikârdır.

Medyum kişi gizlilik mahremiyet ilkesinin bilincinde olduğundan bu isimleri burada zikretmek yanlış olacağı için belirtemiyorum.

Değerli ziyaretçim sizde ister ünlü olun ister olmayın kafanıza takılan ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an beni gönül rahatlığı ile araya bilir bilgi alabilirsiniz. Bu sektörde kendini medyum olarak gören ve zaman zaman televizyon, gazete ve sosyal medyada bu kendilerini medyum olarak tanıtan kişilerin foyaları ortaya çıkmakta ve olumsuz haberlerini bol miktarda görmekteyiz. Siz siz olun bu kişilere itibar etmeyin.

Medyumluk sonradan olunan bir meslek değil tamamen yaradanın lütfüdür. Sahte ve dolandırıcı medyumlara gidip, bilgi alıp hayallerinizin yıkılmasına sebep olmayın.

Gerçek medyumlar hakkında doğru bilgiyi aşağıdaki başlıklardan bula bilirsiniz.

>> Bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler <<

  1. Gerçek medyum kimlerdir
  2. Sahte medyumu nasıl anlarım
  3. Resmi ruhsat belgelerim
  4. Hakıkımda basından haberler
 

Medyumluk Resmi Ruhsatı

Medyumluk Ruhsatı

Medyum İletişim Bilgileri

Medyum İletişim

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu
Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu
Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu

Site İstatistikleri

Bugün Tekil62
Dünkü Tekil149
Bu Hafta616
Bu Ay3865
Toplam Ziyaretci216714

Medyumlar

CANBAR BÜYÜSÜ

Canbar büyüsü çok kuvvetli büyü büyü olduğu kendini ispatlamıştır çünkü nişanlılar, sevgililer, evliler, canından çok sevdiği n den ayrılık olduğu zaman hep üzülüyorlar ağlıyorlar hatta yemek dahi yemiyorlar ayrıldıklarına hazmedemeyenler hastanede de yatanlar oluyor sağlık sorunları yaşıyorlar oysaki hiç üzülmenize gerek yok ki canbar büyü yöntemini uygulayacak gerçek iyi bir medyum tarafından yapıldığı zaman gerçekliğini barışma kesinliği ispatlamıştır calışma yapaçağınız medyum u resmi ruhsatlı olanlardan seçiniz ki sonradan mağdur olmayınız.

Medyumları

© 2012 Türkiyenin Tek Resmi Ruhsatlı Medyumu. Tüm Hakları Saklıdır